You are currently viewing Jakie obrączki wybrać przed ślubem?

Jakie obrączki wybrać przed ślubem?

Przed każdą zaręczoną parą stoi wiele ważnych zadań do wykonania. Jednym z nich jest wybór obrączek. Jest to kluczowe zadanie, bo muszą one posłużyć małżonkom przez całe życie. Sieciowe salony jubilerskie oferują bogaty asortyment obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych.

Jak obrączki to ze złota czy srebra?

pierścionki obrączkowe dla parObecnie rynek biżuteryjny prężnie się rozwija, powstają nowe wzory, łączenia materiałów. Każda para przed ślubem stawia sobie pytanie, jakie obrączki wybrać, srebrne, złote, z kamieniami szlachetnymi, tradycyjne czy nowoczesne. Jeżeli para decyduje się na noszenie obrączek, to powinna dobrze przemyśleć wybór. Wszystko zależy od budżetu i preferencji młodych. Złote są droższe od tych srebrnych, jednak bardziej tradycyjne. Jeżeli para nie lubi samego żółtego koloru kruszcu, warto zdecydować się na te z białego złota. Są równie piękne jak ich złote odpowiedniki, jednak bardziej szlachetne i mniej rzucające się w oczy. Pierścionki obrączkowe dla par, których budżet jest ograniczony mogą postawić na te srebrne lub obecnie modne ze stali szlachetnej. Kolor na niej dobrze się trzyma, nie schodzi ani nie czernieje. Jest dobrym zamiennikiem droższych metali. Obecnie panie często stawiają na bardziej ozdobne obrączki, z kamieniami szlachetnymi i w ciekawszych kształtach. W takiej sytuacji warto udać się do jubilera lub mniejszego złotnika i postawić na pierścionki robione na specjalne zamówienie. Wówczas można otrzymać unikatowe obrączki, których wzór i zdobienia nie powtórzą się nigdzie indziej.

Wybór obrączek to zawsze trudna decyzja. Jednak należy dobrze ją przemyśleć, by potem nie żałować, gdyż jest to zakup na cały okres małżeństwa. Obrączka to symbol miłości, wierności i powinna być ważnym elementem codziennej biżuterii.