You are currently viewing Jak wyczyścić dywan?

Jak wyczyścić dywan?

 

Mam piękny, duży salon z balkonem. Widok wychodzi na jezioro i park wokół niego. Niestety nie jestem profesjonalną dekoratorką wnętrz. Przyznam się jednak, że mam dobry gust jeżeli chodzi o wystrój pomieszczeń mieszkalnych. Jest to potwierdzone przez moje przyjaciółki i znajomych.

Dywan musi być czysty!

pranie dywanów warszawaW tym salonie, o którym już wspomniałam, jakiś miesiąc temu kupiłam piękny dywan. Sprawił, że w moim salonie zrobiło się bardzo przytulnie. Pewnego wieczoru zaprosiłam do mieszkania koleżanki. Chciałyśmy uczcić w ten sposób moje urodziny. Z tej okazji kupiłam bardzo drogie czerwone wino. Jeszcze zanim goście dotarli do mojego mieszkania zdarzył się wypadek, który zamienił mój spokój na gorączkowe poszukiwanie od dnia następnego usługi na pranie dywanów – Warszawa. Otworzyłam butelkę z trunkiem zanim przyszły dziewczyny i chciałam zanieść ją na tacy razem z kieliszkami do salonu. Niosąc to wszystko zahaczyłam łokciem o framugę drzwi i taca przechyliła się na bok. Jak się pewnie domyślacie, butelka z winem wylądowała na dywanie. Pojawił się problem. Próbowałam samodzielnie pozbyć się plamy, jednak bezskutecznie. Jedyne co mi potem przyszło do głowy to szukanie w internecie jakiejś firmy, która usunie problem. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, ponieważ znalazłam sporo ogłoszeń. Niektóre nawet dojeżdżały do klienta z usługą. Następnego dnia rano zadzwoniłam do trzech wybranych przeze mnie firm. Ceny były różne. Nie miałam możliwości zawieść dywan do pralni, więc musiałam skorzystać z opcji z dojazdem. Za co musiałam trochę więcej zapłacić, zrozumiałe. Ale udało się w końcu.

Już następnego dnia pojawiły się u mnie dwie osoby z firmy. Profesjonalny sprzęt i środki, którymi dysponowali, szybko i sprawnie uporały się z plamą na dywanie. Poczułam ulgę i obiecałam sobie na przyszłość bardziej uważać. Od tamtej pory zawsze polecam firmę, z której usług skorzystałam wtedy. Okazali się bardzo profesjonalni.