You are currently viewing Jak rejestrować czas?

Jak rejestrować czas?

Im większą firmę prowadzimy, tym trudniej nam nad wszystkim zapanować. Jeśli zatrudniamy kilka osób, to możemy łatwo sprawdzić, czy nasi pracownicy faktycznie pracują i czy przychodzą na czas do pracy. Natomiast jeśli nasza firma zatrudnia kilkaset, albo nawet kilka tysięcy osób, to musimy sobie pomóc pewnymi nowinkami technologicznymi.

Urządzenia rejestrujące czas

rejestrator czasu pracyNajłatwiejszym sposobem na zapanowanie nad swoją kadrą pracowniczą jest wprowadzenie kart magnetycznych, które są przypisane do konkretnego pracownika. Wprowadzając taki system do swojej firmy, mamy kontrolę nad tym o której godzinie nasi pracownicy wchodzą do budynku firmy i o której godzinie go opuszczają. Wystarczy zamontować przy wejściu do budynku firmy rejestrator czasu pracy. Takie rejestratory mogą obsługiwać system w którym będzie zapisanych kilka tysięcy pracowników. W zestawie do rejestratora dostajemy określoną liczbę kart magnetycznych, które rejestrujemy w systemie. Rejestracja polega na tym, że numer karty jest przypisany do konkretnego imienia i nazwiska, dzięki temu możemy łatwo sprawdzić kto i o której godzinie wszedł do firmy i z niej wyszedł. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzystają wszystkie duże firmy na całym świecie. Ten fakt świadczy między innymi o tym, że taki system bardzo dobrze się sprawdza. Kolejną zaletą takiego rozwiązania  jest to, że system rejestratorów czasu pracy jest bardzo łatwy w obsłudze, więc poradzimy sobie z tym samodzielnie.

Wprowadzenie takiego systemu do swojej firmy będzie nas kosztować zaledwie kilka tysięcy złotych. Jest to stosunkowo nieduża kwota, a dzięki tej innowacji zyskujemy niezwykłą wygodę. Jeśli chcemy wprowadzić taki system u siebie w firmie, to wystarczy zgłosić się do odpowiedniej firmy.