You are currently viewing Gdzie w Warszawie wynajmę salę?

Gdzie w Warszawie wynajmę salę?

Od kilku miesięcy planowaliśmy z narzeczonym ślub i wesele. Powoli zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem, ponieważ udało nam się w końcu ustalić dzień ślubu. Jedną z rzeczy, którą zdecydowaliśmy się załatwić w pierwszej kolejności była sala na wesele. Zależało nam na znalezieniu sali, która będzie znajdowała się blisko urzędu w którym bierzemy ślub.

Wynajęliśmy z narzeczonym salę na wesele

sala do wynajęcia warszawaMoja przyjaciółka doradziła nam bardzo dobre miejsce. Była to elegancka i przestronna sala do wynajęcia Warszawa to miejscowość, w której się ona znajdowała. Braliśmy ślub w tej miejscowości, dlatego nie mielibyśmy daleko. Sala była położona w ustronnym miejscu, daleko od drogi szybkiego ruchu, co zapewniało nam cichą i spokojną atmosferę. W sali tej mogło pomieścić się nawet do dwustu pięćdziesięciu osób. Sala ta posiadała osobny parkiet taneczny, który znajdował się w odpowiednim oddaleniu od stołów. Zapewniało to wszystkim gościom komfort podczas wesela. Dodatkowo w cenie wynajmu sali znajdował się już system nagłaśniający, z którego można było puścić muzykę oraz obsługa podczas uroczystości. Bardzo mi to odpowiadało. Opowiedziałam o wszystkim narzeczonemu i podjęliśmy decyzję, że wynajmiemy tę salę na nasze wesele. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniliśmy do menadżera sali i zarezerwowaliśmy sobie odpowiedni termin.

Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to była bardzo dobra decyzja. Sala okazała się duża i przestronna. Bez trudu pomieściła wszystkich naszych gości. Całość była klimatyzowana. Ponieważ braliśmy ślub w czerwcu, a tego dnia było bardzo gorąco, było to bardzo przydatne. Zwróciłam również uwagę na fakt, że sala była bardzo dobrze przygotowana. Przede wszystkim było czysto, a obsługa była bardzo dobrze ze wszystkim zorientowana i służyła pomocą.