You are currently viewing Fachowcy szybko naprawili mi bramę garażową

Fachowcy szybko naprawili mi bramę garażową

Przytrafiła mi się ostatnio sytuacja, której się ani odrobinę nie spodziewałem. Wyszedłem rano jak co dzień z domu i kliknąłem na pilocie guziczek otwierający bramę mojego garażu. Ku mojemu zdziwieniu nie zadziało się kompletnie nic. Ponowiłem próbę otwarcia bramy i podobnie jak za pierwszym razem też nic się nie wydarzyło. Poczułem wówczas, że swoim autem do pracy nie pojadę.

Serwisanci ze Szczecina przybyli błyskawicznie

naprawa bram garażowych szczecinW dzisiejszych czasach znalezienie fachowców do bramy nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy po prostu odblokować ekran telefonu i włączyć wyszukiwarkę. Jeśli do tego zezwolimy na lokalizację telefonu to od razu zobaczymy firmy działające w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Gdy moja brama do garażu odmówiła posłuszeństwa to właśnie za pomocą telefonu znalazłem firmę, której specjalizacją jest właśnie naprawa bram garażowych Szczecin to miasto, w którym takich firm znajdziemy co najmniej kilka. Znalezieni przez internet serwisanci przybyli pod podany przeze mnie adres błyskawicznie. Szybko też uporali się z naprawą mojej bramy. Okazało się, że odpiął się jakiś kabelek idący od sterownika do silniczka rolety. Totalna drobnostka, ale żeby znaleźć powód niepodnoszącej się bramy to trzeba się na tym naprawdę dobrze znać. Za naprawę zapłaciłem naprawdę symboliczną kwotę. Samo naprawienie mojej bramy trwało może około dwudziestu minut, a więc rachunek nie mógł być zbyt wysoki.

W ten dzień już do pracy nie pojechałem. Miałem więc zupełnie przez przypadek jeden dzień niespodziewanego urlopu. Numer telefonu do serwisu, który znalazłem, zapisałem sobie w książce telefonicznej mojego smartfona. Nie będę musiał już szukać serwisantów gdyby sytuacja powtórzyła się w przyszłości. Przy tej okazji zrozumiałem jednak, że mechanizm bramy wypadałoby raz na jakiś czas dokładnie sprawdzić.