You are currently viewing Fachowa modyfikacja do Toyoty

Fachowa modyfikacja do Toyoty

Zabudowy samochodów dostawczych są bardzo popularne, do tego stopnia iż używane są przez wiele firm, które zamiast wymieniać samochody, wolą je zmodyfikować do innego standardu. Z racji ogromnego zainteresowania, z czasem zaczęły się pojawiać także zabudowy do samochodów terenowych, mających również dużą przestrzeń transportową.

Nowoczesne zabudowy do terenowej Toyoty

zabudowa toyota hiluxToyota Hilux to jeden z największych samochodów terenowych nie będących jeszcze zaklasyfikowanym jako półciężarówka. Wykorzystywany jest zawodowo przez kierowców, ale również jako pojazd offroadowy czy nawet i wypoczynkowy. Z tego powodu, zabudowa Toyota Hilux to bardzo często spotykana modyfikacja, wykonywana przez wielu producentów i mająca mnóstwo wariantów. W przeciwieństwie do typowej zabudowy, montowanej w samochodach terenowych, ten rodzaj zabudowy jest bardziej zaawansowany i o wiele bardziej skomplikowany. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych wariantów zabudowy jest zabudowa szufladowa, pozwalająca na segmentację przestrzeni transportowej, lub też stworzenie dodatkowego poziomu w ładowni samochodu. Bardzo podobna modyfikacja pozwala natomiast na zamontowanie w ładowni samochodu rozkładanego zadaszenia, które doskonale nadaje się do funkcji straganu czy nawet wypoczynkowej wiaty na wyjazdach za miasto. Inne typy zabudowy są bardziej podobne do najpopularniejszych modyfikacji samochodów terenowych, i mają na celu rozbudowanie przestrzeni transportowej pojazdu do znacznie większych gabarytów.

Z racji iż owa przestrzeń nie jest tak duża jak w samochodach transportowych czy dostawczych, możliwe jest tylko ograniczone powiększenie i zadaszenie ładowni. Taka modyfikacja jednak w zupełności wystarcza tym właścicielom samochodów, którzy chcą zwiększyć ich ładowność.