You are currently viewing Doskonale spersonalizowana wizytówka

Doskonale spersonalizowana wizytówka

Muszę przyznać, że ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Musiałem często zostawać po godzinach, by kończyć ważne zadania. Zostałem jednak sowicie wynagrodzony przez szefa, który poinformował mnie o moim awansie i sporej premii. Bardzo mnie to ucieszyło. W związku z nowym stanowiskiem, musiałem zadbać o wymianę wizytówek. Chciałem, by moja nowa wizytówka była spersonalizowana.

Projekt nowych wizytówek z Radomia

personalizowane wizytówki - radomKiedy wracam pamięcią do ostatnich miesięcy, praktycznie od razu czuję się zmęczony. Był to dla mnie trudny okres, pełen nadgodzin. Wielokrotnie musiałem zostawać dłużej w pracy, po to, by dopilnować toczących się tematów. Brałem pełną odpowiedzialność za powierzane mi zadania. Dlatego też szef postanowił mnie wynagrodzić i ku mojej uciesze, zostałem awansowany. Dostałem również sporą premię, co bardzo mnie ucieszyło. Jako że zyskałem nowe stanowisko, moja aktualna wizytówka była już niezgodna ze stanem faktycznym. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stała się firma projektująca personalizowane wizytówki – Radom to moje miasto rodzinne, dlatego też tutaj postanowiłem poszukać odpowiedniego specjalisty. Nie musiałem szukać długo, ponieważ prędko trafiłem na firmę oferującą interesujące mnie usługi. Skontaktowałem się z jej przedstawicielem, przedstawiając swoje oczekiwania. Byłem miło zaskoczony, otrzymując tydzień po spotkaniu trzy rewelacyjne projekty wizytówek.

Teraz kiedy spoglądam na swoje nowe wizytówki, jestem naprawdę bardzo zadowolony. Wizytówki oddają ducha mojego nowego stanowiska. Dzięki temu, że są spersonalizowane, będą też na pewno lepiej zapamiętane przez przyszłych kontrahentów. Bardzo się cieszę, że powierzyłem to zadanie firmie z Radomia, która wywiązała się z niego naprawdę rewelacyjnie.