You are currently viewing Dodawanie objętości włosom

Dodawanie objętości włosom

 

Posiadanie długich włosów to nie lada wyzwanie. Trzeba o nie odpowiednio dbać aby ich nie zniszczyć. Niestety większość kobiet narzeka na brak odpowiedniej objętości włosów. Zazwyczaj długie włosy są oklapnięte i trudniej je układać niż w przypadku włosów krótkich. Są jednak sposoby na gęste i długie włosy.

Jak zagęścić włosy?

zagęszczanie włosów wrocławWłosy to wizytówka każdej kobiety. Żadna dziewczyna nie wyjdzie z domu w tłustych, nieumytych włosach. Aby dodać objętości włosom szukamy metod w internecie i próbujemy niemal wszystkiego. Niestety włosy za nic nie chcą podnieść się do góry ani nie chce być ich więcej. Możemy zatem zacząć brać witaminy, głównie biotynę, która sprawi, że włosów zacznie rosnąć więcej jednak jest to proces długotrwały i nie zawsze witaminy działają na każdy organizm. Jeśli chcemy szybko zagęścić włosy możemy udać się do fryzjera. W niektórych salonach fryzjerskich jest możliwe zagęszczanie włosów wrocław. Nie jest to tania usługa, bowiem kosztuje kilkaset złotych i są różne metody zagęszczania. Pierwszą metodą jest doczepianie włosów za pomocą dużych pasm, co nie do końca może się podobać, na przykład kiedy będziemy chcieli uczesać koka, pasma mogą być widoczne. Drugą metodą jest zagęszczanie dużo mniejszych pasm, dzięki czemu będzie ich więcej i nie będą widoczne. Warto zaznaczyć, że dodatkowe włosy mocuje się do naszych naturalnych, co może osłabić cebulki włosów. Trzeba zatem odpowiednio o nie dbać i delikatnie rozczesywać oraz stosować odżywki.

Po zagęszczeniu włosów, po upływie określonego czasu należy udać się ponownie do fryzjera i poprawić te pasma, które się poluzowały. To naturalne zjawisko. Dzieje się tak, dlatego że śpimy w tych włosach i codziennie je układamy, co powoduje wypadanie lub luzowanie się zacisków.