You are currently viewing Dobre kosmetyki do włosów

Dobre kosmetyki do włosów

Moje włosy są raczej oporne we współpracy. Zwykle są matowe, bez życia i oklapnięte, a do tego w pewnym momencie zaczęły wypadać garściami. Bardzo zaszkodziło im farbowanie, chociaż starałam się wybierać dobre farby, to niewiele to pomogło. Postanowiłam zadbać bardziej o pielęgnację włosów, żeby zaczęły wyglądać lepiej.

Pielęgnacja włosów z dobrymi kosmetykami

kosmetyki do włosów sklep internetowyOd jakiegoś czasu trochę interesowałam się pielęgnacją włosów i kosmetykami naturalnymi, ale dopiero po porażkach związanych z farbowaniem poczułam, że najwyższa pora coś zmienić w pielęgnacji. W końcu gorzej już być nie mogło. Poczytałam więcej na ten temat i wybrałam kilka marek kosmetyków, które oferowały niezłe produkty do pielęgnacji włosów, polecane przez wiele osób w Internecie. Szukałam możliwie naturalnych składów, łagodnych środków myjących i kompleksowego działania – produkty miały łagodnie oczyszczać, nawilżać i odżywiać włosy. Wybrane przeze mnie kosmetyki do włosów sklep internetowy miał akurat w promocji, dzięki czemu udało mi się jeszcze zaoszczędzić na tych produktach. Ucieszyło mnie to, bo zakupy zrobiłam jednak całkiem spore: szampon, olejek, odżywka i peeling do skóry głowy. Kilka pierwszych dni było dla mnie ciężkich, musiałam się przyzwyczaić do poświęcania włosom większej ilości czasu i uwagi, a moje włosy musiały przywyknąć do dość radykalnych zmian, jednak różnica była widoczna już po kilku dniach. Moje włosy były o wiele bardziej gładkie i nawilżone, wolniej się przetłuszczały i miały większą objętość.

Sumiennie stosowałam kosmetyki przez wiele tygodni i dzisiaj naprawdę widzę, jak bardzo pomogły one moim włosom. Są teraz pełne blasku, ładniej się układają i powoli kończy się problem z ich nadmiernym wypadaniem. Rośnie mi teraz coraz więcej nowych włosów, przez co cała fryzura zaczyna nabierać objętości.