You are currently viewing Dlaczego warto kupić komodę rustykalną?

Dlaczego warto kupić komodę rustykalną?

 

Nie da się ukryć, że przez kilka ostatnich lat urządzanie wnętrz w stylu skandynawskim było bardzo popularne. Obecnie jednak coraz częściej możemy spotkać się z wnętrzami urządzonymi w stylu rustykalnym. Takie wnętrza można znaleźć nie tylko w małych domkach i mieszkaniach, ale popularne stało się również np. urządzanie wesel w takim stylu.

Komody rustykalne to uniwersalne meble

komoda rustykalnaPołączenie różnych, często wydawać by się mogło nie pasujących do siebie elementów wygląda naprawdę nowocześnie. Jest to też jedna z cech stylu rustykalnego. Wnętrza rustykalne to wcale nie urzeczywistnienie miszmaszu w pomieszczeniu. Kluczem do fajnego wnętrza rustykalnego jest uzyskanie efektu przytulności poprzez połączenie różnych mebli i akcesoriów. Świetnym dodatkiem do każdego wnętrza będzie z pewnością np. komoda rustykalna, która doda wnętrzu odrobiny przytulności. Komoda jest meblem, która świetnie sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w sypialni czy np. w przedpokoju. Wybierając komodę w stylu rustykalnym warto postawić na wyjątkowy design. Świetnym połączeniem będzie drewno z ciekawymi wzorami i kolorami. Drewno zawsze wygląda dobrze, a w połączeniu z np. wzorzystymi szufladami daje to niebanalny efekt. Komoda rustykalna może być prosta w swojej konstrukcji, ale ważne jest to by jakość jej wykonania była wysoka. Nie warto oszczędzać na takich meblach.

Przytulne wnętrza nie muszą być nudne. Nie muszą też być zagracone, co wielu osobom kojarzy się z takimi rustykalnymi, wręcz wiejskimi pomieszczeniami. Dzięki ładnej komodzie rustykalnej łatwo nadać pomieszczeniu klimatu naturalnej prostoty. Poczucie ciepłego wnętrza można pogłębić stawiając na komodzie duży bukiet kwiatów z dodatkiem tzw. suszków lub innych, kolorowych dodatków.