You are currently viewing Czy jedwab sprawdzi się do wykonania koronki?

Czy jedwab sprawdzi się do wykonania koronki?

Planując większe wyjście na rodzinną uroczystość czy firmową imprezę, kobiety stawiają na eleganckie sukienki, np. z jedwabiu czy satyny. Są to bowiem atrybuty kobiecości oraz luksusu, panie czują się najlepiej w takich opływowych materiałach, dobrze eksponujących atuty ich ciała.

Koronka nie tylko na ślub

koronka jedwabnaSuknie balowe, np. na studniówkę, 18 czy wreszcie ślub i wesele muszą prezentować się magicznie i zjawiskowo. Wiele kobiet ceni sobie wówczas lekkie tkaniny, najwyższej jakości krawiectwo oraz bogate zdobnictwo. Koronka jedwabna jako subtelny dodatek do sukienek czyni ją elegancką i niepowtarzalną. Panie decydując się na tę dekorację, potrzebują mieć pewność, że zostanie uszyta z dołożeniem wszelkich starań i dokładnością. Dlatego, że koronka już jest sama w sobie delikatna i należy uważać, żeby jej nie uszkodzić. Jednak doznania estetyczne oddają cały trud włożony w produkcję tej ozdoby. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że koronka jedwabna to nie tylko dodatek. Wiele atelier ślubnych tworzy z niej pełne suknie. Końcowy wygląd zależy od preferencji i oczekiwań klientki, jednak do takiej kreacji należy dobrać odpowiednią podszewkę, ponieważ sam krój koronki jest odważny, odkrywa sporo ciała. Jeżeli decyzja padła na koronkę z jedwabiu należy zapewnić klientkę, że będzie to unikatowy wybór, jedyny w swoim rodzaju, gdyż nie jest to pierwszy materiał, po jaki się sięga do wykonania koronki, zazwyczaj jest to tradycyjna bawełna.

Niepowtarzalna kreacja wymaga doboru najlepszych tkanin, dekoracji i wykonania. Podczas wyboru sukni ślubnej należy postawić na najwyższą jakość. Musi się bowiem prezentować idealnie przez całą noc. Doskonałym dopełnieniem będzie zmysłowa koronkowa bielizna i podwiązka, zaś szlafrok i halka jedwabna.