You are currently viewing Czy french jest nadal w modzie?

Czy french jest nadal w modzie?

 

Większość trendów zmienia się co sezon, co rok, co pokolenie. Część do nas wraca po kilku latach i zdarza się, że to co nosiły nasze mamy teraz nosimy my, młode kobiety. Nie tylko w ubiorze widoczne są pewnie trendy, ale także można je zauważyć w sposobie malowania i kształtu paznokci.

Jakie lakiery powinny znajdować się w każdej kosmetyczce?

lakier hybrydowy do frenchaZmieniają się kształty paznokci w zależności od czasu w jakim żyjemy, ale tu ważne jest także patrzenie na własne dłonie i paznokcie. Także kolorystyka paznokci zmienia się co sezon. Jednak jedna rzecz jest modna zawsze i jest ponadczasowa. Jest to manicure francuski, czyli mleczno-różowa baza i biała końcówka paznokcia. W kosmetyczce każdej kobiety powinien znaleźć się nie tylko biały lakier, ale właśnie mleczny lakier hybrydowy do frencha. Tzw. french pasuje do każdej okazji, ubioru, a przede wszystkim do każdych dłoni i paznokci gdyż można go w różny sposób zrobić. Również lakier hybrydowy do frencha może być wykorzystany samodzielnie jako lakier, bez dodatku białego lakieru na końcu, wówczas uzyskujemy delikatny manicure, który jest praktycznie niewidoczny. Można dostać również takie lakiery do frencha, które mają w sobie dodatkowe witaminy, które chronią płytkę paznokcia i wzmacniają ją. Jest on także doskonały w takiej formie dla młodych dziewcząt, które nie mogą mieć pomalowanych paznokci np. w szkole, ale mają znaczne problemy z nimi i konieczne są takie zabiegi. Lakier hybrydowy do frencha może mieć różne odcienie, od jasnego różu, po brzoskwiniowy odcień lub chłodniejsze biele lub błękity.

Większość z kobiet lubi mieć zadbane, ładne dłonie, a także zdrowie i wypielęgnowane paznokcie. Warto aby każda z nas posiadała bazowy, jasny lakier, którym można wykonać frencha, a także wykorzystać go jako samodzielny lakier tak aby uzyskać delikatny, subtelny efekt.

Taki lakier można kupić na: https://www.lafemme.pl/