You are currently viewing Ceny książek o dizajnie

Ceny książek o dizajnie

Bardzo lubię czytać książki. Nauczyłam się tego od rodziców, którzy dawali mi pod tym kątem bardzo dobry przykład. Jako dziecko często widziałam, jak rodzice czytają wieczorami książki w łóżku, a mi na dobranoc czytali najróżniejsze bajki. To spowodowało, że i ja się tą cudowną chorobą zaraziłam. W ostatnim czasie zaczęłam jednak coraz bardziej interesować się książkami innymi niż czysto fabularne, opowiadające historie.

Niskie ceny książek o tematyce dizajnu

książka o dizajnie cenaJakoś zaczęły mnie interesować zupełnie inne książki od kilku miesięcy. Wydaje mi się, że po prostu te typowo literackie mi się przejadły. Teraz częściej sięgałam po biografie, poradniki czy książki branżowe. I zauważyłam, że podobnie zaczęła mieć moja mama. Wymieniałyśmy się często książkami i byłyśmy świadome, że nasze upodobania co do nich zaczęły się zmieniać. Tak więc otwierałyśmy się bardziej na inne pozycje książkowe i takowych szukałyśmy w księgarniach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Pewnego dnia, przeszukując oferty książek, wpadła mi w oko książka o dizajnie cena jej była wyjątkowo atrakcyjna, jak na coś tak fachowego. Akurat dizajnem bardzo mocno interesowała się moja mama, więc pomyślałam, że taki prezent może się jej spodobać, skoro i tak zaczęłyśmy przerzucać się na tego typu książki. Zamówiłam książkę przez stronę internetową i dowiedziałam się, że trafi ona już do mnie na następny dzień.

Gdy nazajutrz miałam już książkę w rękach to od razu wybrałam się do mamy, żeby ją jej przekazać. Przejrzałam jeszcze książkę po drodze i okazała się ona bardzo fajnym woluminem o dizajnie. Byłam pewna, że bardzo spodoba się mojej mamie, która nie spodziewała się takiego prezentu i do tego niezapowiedzianego. Warto więc szukać nowości na różnych stronach.