You are currently viewing Bidony ze słomką

Bidony ze słomką

Dzieci bardzo szybko uczą się pić przez rurkę, ponieważ nie jest to trudna sztuka. Najważniejsze żeby maluch umiał już samodzielnie trzymać butelkę w rączkach i mógł ją unosić do buzi. W nauce picia bardzo przydatne są specjalne bidony.

Z czego są wykonane bidony B Box?

bidon ze słomką b boxDla dzieci nauka samodzielności jest bardzo ważną częścią rozwoju, ponieważ zapewnia im niezależność. Kiedy mogą same coś wziąć do buzi, czy napić się z butelki, to są w niebo wzięte. W celu ułatwienia im tej trudnej sztuki, przyda się bidon ze słomką B Box. Jest on w całości wykonany z bezpiecznych materiałów, które posiadają wymagane atesty. Jest to przede wszystkim polipropylen i silikon. Rurka jest miękka, więc nie ma ryzyka uszkodzenia podniebienia w trakcie zbyt głębokiego jej trzymania. Bidon posiada zewnętrze zamknięcie, pod których chowa się wystająca część rurki, dzięki czemu nie ma ryzyka jej zabrudzenia. Kształt bidonu przypomina klasyczną butelkę do picia mleka, ale po obu stronach posiada praktyczne uchwyty do trzymania, dzięki czeku maluch może go trzymać jedną lub dwoma rączkami. Jest ona bardzo lekki i może posiadać pojemność od dwustu do trzystu pięćdziesięciu mililitrów. Bidon ze słomką świetnie się sprawdzi na spacerach, wakacjach, czy nawet w domu, ponieważ nic się z niego nie wyleje, nawet jak upadnie na podłogę. Jego słomka posiada wewnątrz butelki odpowiednie obciążenie, dzięki czemu porusza się wraz z płynem, niezależnie od kąta nachylenia pojemnika. Picie z bidony jest bardzo przyjemne i łatwe.

Dzieci bardzo lubią pić ze słomki, ponieważ umożliwia ona precyzyjne nabieranie do ust płynu i dodatkowo ćwiczy mięśnie aparatu mowy. Z pewnością każdy maluch polubi bidon B Box, bo jest wygodny w użyciu i dostępny jest w wielu kolorach.