You are currently viewing Bawełniane piżamy dla dzieci

Bawełniane piżamy dla dzieci

W sklepach z odzieżą dla dzieci znajdziemy ogromny wybór różnego rodzaju ubranek. Już w wyprawce niemowlęcej rodzice muszą przygotować przynajmniej kilka sztuk Body oraz kaftaników. Po okresie około pierwszego roku życia dziecku kupujemy coraz więcej innych ubrań. Na pewno przyda się dwu lub jednoczęściowa piżama bawełniana.

Piżamki z bawełny idealne dla dziecka

piżama niemowlęca 86Bawełniana piżama to coś co musi być w szafie nie tylko dzieci, ale także każdego dorosłego. Akurat materiał bawełniany jest na tyle dobry, że nawet w okresie lata jest przewiewne. Dodatkowo wszystkie ubrania bawełniane można prać w temperaturze nawet 60° w środkach odpowiednich do bawełny. Dla dzieci są specjalne środki piorące dla skóry wrażliwej. Jeśli nasze dziecko ma około roku z pewnością nosi już rozmiar 80 lub 86. Miękka piżama niemowlęca 86 lub 92 będzie pasować na 2 letnie dziecko. Dla dziewczynek możemy kupować ubrania w tym piżamy w kolorze różowym lub miętowym. Chłopcom będą pasować niebieskie oraz zielona ubranka. Rodzice bardzo często kupują dzieciom ubrania z nadrukami. Ich przypadku należy pamiętać by nie prasować takich ubrań na prawej stronie. Dziewczynkom kupujemy piżamki i ciuszki jest księżniczkami oraz jednorożcami. Dla chłopców z pewnością znajdziemy ubrania z superbohaterami, ciężarówkami oraz dinozaurami.

Wszystkie ubrania dla dzieci powinny być wykonane ze stuprocentowej bawełny. Jest ona miękka oraz delikatna. Można ją oczywiście regularnie prać nawet w bardzo wysokiej temperaturze, a także prasować. Małe dzieci zazwyczaj śpią w wodach lub kaftanikach. Natomiast dla większych dzieci znajdziemy w sklepach odzieżowych ładne i funkcjonalne piżamki dwuczęściowe. Cena za taką piżamkę to koszt od 30 do 50 zł. Zależy oczywiście od firmy i materiału.