You are currently viewing Autka elektryczne z silnikiem

Autka elektryczne z silnikiem

Dzieci uwielbiana dostawać prezenty. Dla nich nie potrzebne są okazje by dostać prezent. Szczególnie jeśli są to prezenty z reklam telewizyjnych lub reklam największych sklepów Zabawkami dla dzieci. Niestety takie prezenty są dosyć drogie i wręczamy je zazwyczaj z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocnych lub urodzin.

Auta z akumulatorem dla najmłodszych

małe pojazdy dla dzieci na akumulatorPolecane małe pojazdy dla dzieci na akumulator to koszt rzędu 500 złotych. Są to samochody, które mają silnik oraz dwa akumulatory. Na pełnię naładowanych akumulatorach dziecko może bawić się nawet do 2 h. Jest to czas zupełnie wystarczające dla dziecka, które ma około trzeciego roku życia. Bardzo ważne jest by cała konstrukcja była stabilna i mocno by po prostu była bezpieczna. Wszystkie tego typu pojazdy mają koła wykonane z pianki oraz pod gumowane. Dzięki temu nie ślizgają się nawet na powierzchnię typu kafelki. Oczywiście takimi pojazdami można jeździć także na bardziej wyboistej drodze np. leśnej ścieżce. Dlatego te samochody są idealne do zabrania np. na jednodniową wycieczkę. Na podstawowym wyposażeniu mamy także różnego rodzaju wbudowane melodie, kluczyk w stacyjce oraz inne atrapy np. boczne lusterka. Oczywiście wszystkie zabawki dla dzieci muszą spełniać wszelkie wymogi, które nakłada dyrektywa Unii Europejskiej.

Wszystkie samochody lub motory elektryczne mogą być użytkowane tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Musimy o tym pamiętać by dziecko w takim samochodzie z akumulatorem miało zapięty pas bezpieczeństwa. Zazwyczaj są to trzy punktowe pasy. Oprócz tego można zakładać kask ochraniający głowę, który dodatkowo będzie zapezpieczenia podczas ewentualnego upadku z samochodu. Pojazd z akumulatorem nie jest ciężki i można go bez problemu przewozić w bagażniku.